Úvod »VÍRIVKY»Údržba vody » Tester PH a CI


        

Tester PH a CI

na objednávku

 

Číslo produktu: 109
Výrobca: MSpa
EAN kód: 8586013594511
naša cena bez DPH : 8,75 EUR (218,75 Kč)
naša cena s DPH (20 %):
10,50 EUR (262,50 Kč)

 

Bazénový tester na meranie hodnôt pH a obsahu chlóru prípadne brómu bazénovej vody. Tester slúži na meranie hodnôt pH a obsahu chlóru alebo brómu bazénovej vody pomocou činidiel, ktorá sfarbí vodu do určitého odtieňa a porovnaním s farebnou stupnicou sa určí nameraná hodnota.
Návod na použitie bazénového testeru pH / Cl / Br:
Do kyvety sa naberie bazénová voda po značku, nakvapká sa príslušné množstvo činidla a porovná sa s farebnou stupnicou, ktorá je priložená. Následne sa podľa nameraných hodnôt upraví hodnota pH na rozmedzí 6,8 - 7,6 prípravky pre úpravu pH.
Obsah chlóru sa upraví na hodnotu 0,1 - 0,5 mg / l prípravky chlórovej bazénovej chémie.
Aktívny bróm sa používa predovšetkým na dezinfekciu vody vo vírivkách a iných viac oteplených vodách, kde je už chlór ťažšie udržateľný v požadovanej koncentrácii. Brómové tablety navyše pri použití nezapáchajú ako chlórové prípravky a nedráždi takým spôsobom pokožku citlivých jedincov. Pre vírivky a viac oteplené vody je odporúčaná koncentrácia brómu v rozmedzí 3 až 6 mg / l.

Balenie kapkových bazénových testerov:
Obsah každej nádobky by mal približne vystačiť na 120 meraní. Teda 120 meranie pH a 120 meranie chlóru či brómu. Súčasťou balenia je aj kalibračný tabuľka pre stanovenie hodnôt pH, chlóru a brómu, dve nádobky na vzorky a návod.

 

 

Kompletný cenník príslušenstva k prenosným vírivkám nájdete v sekcii NA STIAHNUTIE pri každom produkte.

MTM3YT